HAKKIMIZDA

Bizler BiMilyoncu ekibi olarak Pazarlama ve Reklamcılık alanındaki faaliyetlerimiz ile 2008 yılında sektöre ilk adımlarımızı attık. Gelişen teknoloji ile birlikte bir çok şirketin reklam ve pazarlama desteğine ihtiyacı olduğu günümüzde Bimilyoncu destek ekibi ile uzun yıllardır müşterilerimize günün 24 saati destek vermekteyiz.

BiMilyoncu ekibi yeni katılımlar ve projeler ile büyüyerek pazarlamasını kendi yapmış olduğu ürünler ile 2014 yılından itibaren daha iyi teknolojiler ve hizmetler ile yoluna devam etmektedir. Güvenilirlik,global vizyon, güncel mesleki bilgi ve profesyonel yaklaşım bizi tanımlayan ve tanıtan öncelikli kavramlardır.

Sosyal medya alanında reklam ve pazarlamaya duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler oluşturmuştur. Özellikle son yıllarda ciddi bir trend haline gelen online alışveriş beraberinde güven ve kaliteli hizmet ihtiyacı doğurmuştur. Bu doğrultuda daima en doğru ürün ve en güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

Marka değerimiz ülke genelinde insanların duygusal ve sosyal amacının tanımlanmasına katkı sağlamakla birlikte, bilinirliliğini artıracak özgün ürünlerin farkındalık yaratacağı bir marka olarak sürekli büyümeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.